HPM63C423050B5 Rossi
52,38 ex VAT
€ 63,38 in VAT
€ 63,38 in VAT
52,38 ex VAT
Guaranteed same day shipment on orders placed before 18.00h (CEST)
This product is available from stock
Worldwide shipping from the Netherlands
30 days return policy
Track your order through Track & Trace
iDeal, Mastercard, Visa, PayPal
HPM63C423050B5 Rossi
63-4P 0,18kW 230V B5 AL
Stock
3 pcs in stock and ready for shipment
Brand Rossi
Article number HPM63C423050B5 Rossi
Product description
Read more Show less
Help with this product
Similar to: HPM63C423050B5 Rossi
Loading similair products
Product specifications
Technical details
  1. Availability 3 pcs
  2. Brand Rossi
  3. Item number HPM63C423050B5 Rossi
  4. Category 1-Phase Motors
Weight and Dimensions
  1. Weight (kg) 5.3
Product Properties
  1. Rated power (kW) 0.18
  2. Speed at 50Hz (rpm) 1500 / 4-Poles
  3. Frequency 50 Hz