BC220-180-3000-90B14 Bonfiglioli
103,31 ex VAT
€ 125,00 in VAT
€ 125,00 in VAT
103,31 ex VAT
Temporarily sold out
Worldwide shipping from the Netherlands
30 days return policy
Track your order through Track & Trace
iDeal, Mastercard, Visa, PayPal
DC motor 180 VDC 3000rpm 90W