75QJD140-1.1 Jiadi Pump Industry
165,29 ex VAT
€ 200,00 in VAT
€ 200,00 in VAT
165,29 ex VAT
Guaranteed same day shipment on orders placed before 18.00h (CEST)
This product is available from stock
Worldwide shipping from the Netherlands
30 days return policy
Track your order through Track & Trace
iDeal, Mastercard, Visa, PayPal
0,75kW 3" submersible motor