1PC1001-1AD50-2JA4 Siemens
403,20 ex VAT
€ 487,87 in VAT
€ 487,87 in VAT
403,20 ex VAT
Temporarily sold out
Worldwide shipping from the Netherlands
30 days return policy
Track your order through Track & Trace
iDeal, Mastercard, Visa, PayPal
1PC1001-1AD50-2JA4 Siemens
100-8P 0,55kW 230/400V B35 AL
Stock
not in stock
Brand Siemens
Article number 1PC1001-1AD50-2JA4 Siemens
Product description
Read more Show less
Help with this product
Similar to: 1PC1001-1AD50-2JA4 Siemens
Loading similair products
Product specifications
Technical details
  1. Availability 0 pcs
  2. Brand Siemens
  3. Item number 1PC1001-1AD50-2JA4 Siemens
  4. Category 3-Phase Motors
Weight and Dimensions
  1. Weight (kg) 25
Product Properties
  1. Rated power (kW) 0.55
  2. Speed at 50Hz (rpm) 750 / 8-Poles