1LL8407-4PM50 Siemens
56.560,00 ex VAT
56.560,00 ex VAT
Temporarily sold out
Worldwide shipping from the Netherlands
30 days return policy
Track your order through Track & Trace
iDeal, Mastercard, Visa, PayPal
1LL8407-4PM50 Siemens
400-4P 870kW 500V B3 CI
Stock
not in stock
Brand Siemens
Article number 1LL8407-4PM50 Siemens
Product description
Read more Show less
Help with this product
Similar to: 1LL8407-4PM50 Siemens
Loading similair products
Product specifications
Technical details
  1. Availability 0 pcs
  2. Brand Siemens
  3. Item number 1LL8407-4PM50 Siemens
  4. Category 3-Phase Motors
Product Properties
  1. Rated power (kW) 870
  2. Speed at 50Hz (rpm) 1500 / 4-Poles