1LE1501-1DD24-0FA4 Siemens
1.202,95 ex VAT
1.202,95 ex VAT
Temporarily sold out
Worldwide shipping from the Netherlands
30 days return policy
Track your order through Track & Trace
iDeal, Mastercard, Visa, PayPal
1LE1501-1DD24-0FA4 Siemens
160-8P 4kW 500V B5 CI
Stock
not in stock
Brand Siemens
Article number 1LE1501-1DD24-0FA4 Siemens
Product description
Read more Show less
Help with this product
Similar to: 1LE1501-1DD24-0FA4 Siemens
Loading similair products
Product specifications
Technical details
  1. Availability 0 pcs
  2. Brand Siemens
  3. Item number 1LE1501-1DD24-0FA4 Siemens
  4. Category 3-Phase Motors
Weight and Dimensions
  1. Weight (kg) 98
Product Properties
  1. Rated power (kW) 4
  2. Speed at 50Hz (rpm) 750 / 8-Poles