1LE1501-1DB44-0NA4 Siemens
1LE1501-1DB44-0NA4 Siemens
874,
ex VAT
in VAT
874
ex VAT
in basket
ORDER NOW
Temporarily sold out
Worldwide shipping
from the Netherlands
30 days
return policy
Track your order through
Track & Trace
1LE1501-1DB44-0NA4 Siemens
160-4P 15kW 500V B34 CI
Stock
not in stock
Brand
Siemens
Article number
1LE1501-1DB44-0NA4 Siemens
Product description
Alternative/similar products
Product specifications
Product description
Read more
Show less
Help with this product
Email us at: help@247industries.com
Response within 24h
Similar to:
1LE1501-1DB44-0NA4 Siemens
Loading similair products
Product specifications
Technical details
Availability
0 pcs
Brand
Siemens
Item number
1LE1501-1DB44-0NA4 Siemens
Category
3-Phase Motors
Weight and Dimensions
Weight (kg)
104
Product Properties
Rated power (kW)
15
Speed at 50Hz (rpm)