1LE1011-1AR50-2FA4 Siemens
1LE1011-1AR50-2FA4 Siemens
217,
ex VAT
€ 263,25 in VAT
in VAT
217
ex VAT
in basket
ORDER NOW
Temporarily sold out
Worldwide shipping
from the Netherlands
30 days
return policy
Track your order through
Track & Trace
1LE1011-1AR50-2FA4 Siemens
100-2S 0,65kW 230/400V B5 AL
Stock
not in stock
Brand
Siemens
Article number
1LE1011-1AR50-2FA4 Siemens
Product description
Alternative/similar products
Product specifications
Product description
Read more
Show less
Help with this product
Start a chat
Call us at: +31 (0)85 00 22 247
Email us at: help@247industries.com
Response within 24h
Similar to:
1LE1011-1AR50-2FA4 Siemens
Loading similair products
Product specifications
Technical details
Availability
0 pcs
Brand
Siemens
Item number
1LE1011-1AR50-2FA4 Siemens
Category
2-Speed Motors
Weight and Dimensions
Weight (kg)
22
Product Properties
Rated power (kW)
0.65
Speed at 50Hz (rpm)