1LE1001-1BC22-3AA4 Siemens
252,88 ex VAT
€ 305,99 in VAT
€ 305,99 in VAT
252,88 ex VAT
2 similar products for 1LE1001-1BC22-3AA4 Siemens in stock
Worldwide shipping from the Netherlands
30 days return policy
Track your order through Track & Trace
iDeal, Mastercard, Visa, PayPal
1LE1001-1BC22-3AA4 Siemens
112-6P 2,2kW 230/400V B3 AL
Stock
not in stock
Brand Siemens
Article number 1LE1001-1BC22-3AA4 Siemens
Product description
Read more Show less
Help with this product
Similar to: 1LE1001-1BC22-3AA4 Siemens
Loading similair products
Product specifications
Technical details
  1. Availability 0 pcs
  2. Brand Siemens
  3. Item number 1LE1001-1BC22-3AA4 Siemens
  4. Category 3-Phase Motors
Weight and Dimensions
  1. Weight (kg) 29
Product Properties
  1. Rated power (kW) 2.2
  2. Speed at 50Hz (rpm) 1000 / 6-Poles