1LA8357-2PM50 Siemens
1LA8357-2PM50 Siemens
00
ex VAT
in VAT
31.360
ex VAT
in basket
ORDER NOW
Temporarily sold out
Worldwide shipping
from the Netherlands
30 days
return policy
Track your order through
Track & Trace
1LA8357-2PM50 Siemens
355-2P 485kW 500V B3 CI
Stock
not in stock
Brand
Siemens
Article number
1LA8357-2PM50 Siemens
Product description
Alternative/similar products
Product specifications
Product description
Read more
Show less
Help with this product
Start a chat
Call us at: +31 (0)85 00 22 247
Email us at: help@247industries.com
Response within 24h
Similar to:
1LA8357-2PM50 Siemens
Loading similair products
Product specifications
Technical details
Availability
0 pcs
Brand
Siemens
Item number
1LA8357-2PM50 Siemens
Category
3-Phase Motors
Product Properties
Rated power (kW)
485
Speed at 50Hz (rpm)