1.5K31AL190S4B3 WEG
1.5K31AL190S4B3 WEG
164,
ex VAT
€ 198,71 in VAT
in VAT
164
ex VAT
in basket
ORDER NOW
Temporarily sold out
Worldwide shipping
from the Netherlands
30 days
return policy
Track your order through
Track & Trace
1.5K31AL190S4B3 WEG
90-4P 1,5kW 230/400V B3 AL
Stock
not in stock
Brand
WEG
Article number
1.5K31AL190S4B3 WEG
Product description
Alternative/similar products
Product specifications
Product description
Read more
Show less
Help with this product
Start a chat
Call us at: +31 (0)85 00 22 247
Email us at: help@247industries.com
Response within 24h
Similar to:
1.5K31AL190S4B3 WEG
Loading similair products
Product specifications
Technical details
Availability
0 pcs
Brand
WEG
Item number
1.5K31AL190S4B3 WEG
Category
3-Phase Motors
Weight and Dimensions
Weight (kg)
18
Product Properties
Rated power (kW)
1.5
Speed at 50Hz (rpm)