PGIKL30PB Neutral
26,69 ex VAT
€ 32,29 in VAT
€ 32,29 in VAT
26,69 ex VAT
63 similar products for PGIKL30PB Neutral in stock
Worldwide shipping from the Netherlands
30 days return policy
Track your order through Track & Trace
iDeal, Mastercard, Visa, PayPal
PGIKL30PB Neutral
Rod end
Stock
not in stock
Brand Neutral
Article number PGIKL30PB Neutral
Product description
Read more Show less
Help with this product
Similar to: PGIKL30PB Neutral
Loading similair products
Product specifications
All dimensions
  1. Inner (d) MM 30
  2. Outer (D) MM 70
  3. Width (B) MM 37
  4. Inner (d) Inch 1.1811
  5. Outer (D) Inch 2.7559
  6. Width (B) Inch 1.4567
Suffix description
  1. PB Steel/Bronze Sliding Contact Surface, To ISO 12 240-1, Dimension Series K, For Shafts From 5mm To 30mm