1LP4317-2FB50 Siemens
1LP4317-2FB50 Siemens
00
excl. BTW
incl. BTW
10.388
excl. BTW
in winkelwagen
BESTEL NU
Tijdelijk uitverkocht
Verzending vanuit
Nederland
Tot 30 dagen
retourneren
Volg uw bestelling via
Track & Trace
1LP4317-2FB50 Siemens
315-2P 67kW 500V B3 CI
Voorraad
niet op voorraad
Merk
Siemens
Artikelnummer
1LP4317-2FB50 Siemens
Productbeschrijving
Alternatieve producten
Productinformatie/ specificaties
Productbeschrijving
Read more
Toon minder
Hulp nodig?
Start een chat
Bel ons: +31 (0)85 00 22 247
E-mail ons: help@247industries.com
Reactie binnen 24u
Vergelijkbaar met:
1LP4317-2FB50 Siemens
Vergelijkbare producten worden geladen
Technische specificaties
Beschikbaarheid
0 stuks
Merk
Siemens
Item number
1LP4317-2FB50 Siemens
Category
3-fase motoren
Producteigenschappen
Nominaal vermogen (kW)
67
Snelheid bij 50Hz (RPM) / Aantal polen