1LP4310-2FB50 Siemens
1LP4310-2FB50 Siemens
5.684,
excl. BTW
incl. BTW
5.684
excl. BTW
in winkelwagen
BESTEL NU
Tijdelijk uitverkocht
Verzending vanuit
Nederland
Tot 30 dagen
retourneren
Volg uw bestelling via
Track & Trace
1LP4310-2FB50 Siemens
315-2P 37kW 500V B3 CI
Voorraad
niet op voorraad
Merk
Siemens
Artikelnummer
1LP4310-2FB50 Siemens
Productbeschrijving
Alternatieve producten
Productinformatie/ specificaties
Productbeschrijving
Read more
Toon minder
Hulp nodig?
E-mail ons: help@247industries.com
Reactie binnen 24u
Vergelijkbaar met:
1LP4310-2FB50 Siemens
Vergelijkbare producten worden geladen
Technische specificaties
Beschikbaarheid
0 stuks
Merk
Siemens
Item number
1LP4310-2FB50 Siemens
Category
3-fase motoren
Gewicht en afmetingen
Gewicht (kg)
700
Producteigenschappen
Nominaal vermogen (kW)
37
Snelheid bij 50Hz (RPM) / Aantal polen