1LL8455-8PM50 Siemens
56.840,00 excl. BTW
56.840,00 excl. BTW
Tijdelijk uitverkocht
Verzending vanuit Nederland
Tot 30 dagen retourneren
Volg uw bestelling via Track & Trace
iDeal, Mastercard, Visa, PayPal
1LL8455-8PM50 Siemens
450-8P 690kW 500V B3 CI
Voorraad
niet op voorraad
Merk Siemens
Artikelnummer 1LL8455-8PM50 Siemens
Productbeschrijving
Read more Toon minder
Hulp nodig?
Vergelijkbaar met: 1LL8455-8PM50 Siemens
Vergelijkbare producten worden geladen
Productinformatie/ specificaties
Technische specificaties
  1. Beschikbaarheid 0 stuks
  2. Merk Siemens
  3. Item number 1LL8455-8PM50 Siemens
  4. Category 3-fase motoren
Producteigenschappen
  1. Nominaal vermogen (kW) 690
  2. Snelheid bij 50Hz (RPM) / Aantal polen 750 / 8-Polig