1LE1501-1DB44-0NA4 Siemens
1LE1501-1DB44-0NA4 Siemens
874,
excl. BTW
incl. BTW
874
excl. BTW
in winkelwagen
BESTEL NU
Tijdelijk uitverkocht
Verzending vanuit
Nederland
Tot 30 dagen
retourneren
Volg uw bestelling via
Track & Trace
1LE1501-1DB44-0NA4 Siemens
160-4P 15kW 500V B34 CI
Voorraad
niet op voorraad
Merk
Siemens
Artikelnummer
1LE1501-1DB44-0NA4 Siemens
Productbeschrijving
Alternatieve producten
Productinformatie/ specificaties
Productbeschrijving
Read more
Toon minder
Hulp nodig?
E-mail ons: help@247industries.com
Reactie binnen 24u
Vergelijkbaar met:
1LE1501-1DB44-0NA4 Siemens
Vergelijkbare producten worden geladen
Technische specificaties
Beschikbaarheid
0 stuks
Merk
Siemens
Item number
1LE1501-1DB44-0NA4 Siemens
Category
3-fase motoren
Gewicht en afmetingen
Gewicht (kg)
104
Producteigenschappen
Nominaal vermogen (kW)
15
Snelheid bij 50Hz (RPM) / Aantal polen