1LE1501-1CC24-0AA4 Siemens
445,90 excl. BTW
445,90 excl. BTW
Tijdelijk uitverkocht
Verzending vanuit Nederland
Tot 30 dagen retourneren
Volg uw bestelling via Track & Trace
iDeal, Mastercard, Visa, PayPal
1LE1501-1CC24-0AA4 Siemens
132-6P 4kW 500V B3 CI
Voorraad
niet op voorraad
Merk Siemens
Artikelnummer 1LE1501-1CC24-0AA4 Siemens
Productbeschrijving
Read more Toon minder
Hulp nodig?
Vergelijkbaar met: 1LE1501-1CC24-0AA4 Siemens
Vergelijkbare producten worden geladen
Productinformatie/ specificaties
Technische specificaties
  1. Beschikbaarheid 0 stuks
  2. Merk Siemens
  3. Item number 1LE1501-1CC24-0AA4 Siemens
  4. Category 3-fase motoren
Gewicht en afmetingen
  1. Gewicht (kg) 61
Producteigenschappen
  1. Nominaal vermogen (kW) 4
  2. Snelheid bij 50Hz (RPM) / Aantal polen 1000 / 6-Polig