1LA9183-4WA50 Siemens
1LA9183-4WA50 Siemens
1.086,
excl. BTW
incl. BTW
1.086
Track & Trace
1LA9183-4WA50 Siemens
180-4P 18,5kW 500V B3 AL
Artikelnummer
1LA9183-4WA50 Siemens
Vergelijkbaar met:
1LA9183-4WA50 Siemens
Item number
1LA9183-4WA50 Siemens
Category
3-fase motoren
Gewicht en afmetingen
Gewicht (kg)
126
Producteigenschappen
Nominaal vermogen (kW)
18.5
Snelheid bij 50Hz (RPM) / Aantal polen