1LA8357-2PM50 Siemens
1LA8357-2PM50 Siemens
00
excl. BTW
incl. BTW
31.360
Track & Trace
1LA8357-2PM50 Siemens
355-2P 485kW 500V B3 CI
Artikelnummer
1LA8357-2PM50 Siemens
Vergelijkbaar met:
1LA8357-2PM50 Siemens
Item number
1LA8357-2PM50 Siemens
Category
3-fase motoren
Producteigenschappen
Nominaal vermogen (kW)
485
Snelheid bij 50Hz (RPM) / Aantal polen