1LA7090-0AB50 Siemens
1LA7090-0AB50 Siemens
149,
excl. BTW
incl. BTW
149
excl. BTW
in winkelwagen
BESTEL NU
Tijdelijk uitverkocht
Verzending vanuit
Nederland
Tot 30 dagen
retourneren
Volg uw bestelling via
Track & Trace
1LA7090-0AB50 Siemens
90-2S 0,35kW 500V B3 AL
Voorraad
niet op voorraad
Merk
Siemens
Artikelnummer
1LA7090-0AB50 Siemens
Productbeschrijving
Alternatieve producten
Productinformatie/ specificaties
Productbeschrijving
Read more
Toon minder
Hulp nodig?
Start een chat
Bel ons: +31 (0)85 00 22 247
E-mail ons: help@247industries.com
Reactie binnen 24u
Vergelijkbaar met:
1LA7090-0AB50 Siemens
Vergelijkbare producten worden geladen
Technische specificaties
Beschikbaarheid
0 stuks
Merk
Siemens
Item number
1LA7090-0AB50 Siemens
Category
2-snelheden motoren
Gewicht en afmetingen
Gewicht (kg)
11
Producteigenschappen
Nominaal vermogen (kW)
0.35
Snelheid bij 50Hz (RPM) / Aantal polen